GRUP ŞİRKETLERİ
Solmazlar 1998 yılında kurulmuş olup bugüne kadar çelik konstrüksiyon alanında adını duyurmuş İstanbul ve Türkiye'nin birçok farklı bölgelerinde irili ufaklı birçok projenin altına imzasını atmıştır.

Çelik konstrüksiyon alanında daima yenilikler sunan firmamız yaptığı işler ve genişlettiği müşteri portföyü ile kaliteli güvenilir hizmet güvencesiyle akıllarda soru işareti bırakmadan yapılan işleri başarıyla tamamlayan projeye uygun şekilde iş teslimini gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

2011 yılına kadar yaptığı çelik konstrüksiyon işlerinde adından sıkça söz ettiren ve 2011 yılı itibarı ile Solmazlar adını Solmazlar Group ünvanı altında yeniliklere açık olduğunu göstererek, alanında mühendislik mimarlık inşaat sektörleriyle beraber çelik konstrüksiyon işini bir bütün haline getirmek amacıyla daha profesyonel bir ekip oluşturarak bu tarihten itibaren yoluna daha sağlam adımlarla devam etmektedir.Müşterilerimize daha iyi hizmet daha kaliteli olanaklar sağlayıp sektörde ki adını daha yukarılara taşımak firmamızın en öncelikli prensibidir. Solmazlar Group olarak bugüne kadar yanımızda olan bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz...

MİSYONUMUZ
Solmazlar Group, kaynaklarını etkin şekilde kullanan, çevreye duyarlı, gelişmelere açık ve müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti sunar, ülkemizin önde gelen bir şirketi olmak amacıyla çalışır.

VİZYONUMUZ
Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır.

Saygılarımla
Çağlar SOLMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı

+90 216 304 37 57 (Pbx)
Ömerli Mah. Dindere Cad. No:24
Çekmeköy / İstanbul / TÜRKİYE
solmaz[at]solmazlar.com.tr

Solmazlar Group © 2017
HABERLER SETA DEMİR ÇELİK OLARAK DEMİR ÇELİK SATİŞLARIMIZ OLAN PROFİLLER KÖŞEBENTLER SACLAR DOLU DEMİRLER VE BİR ÇOK ÜRÜN İLE HİZMETİNİZDEYİZ         ...         Başakşehir Teddy Kolejleri yeni bina Çelik işleri Solmazlar Group Tarafından yapılmaktadır...         ...         Solmazlar Group Qatar da sheik Al Tahani İle Ortaklık Sözleşmesi İmzalamıştır..         ...